Tuesday, 16.04.2024, 11:46

Welcome, Guest | RSS

Radio Prijatelji i BB hub zajedno


Klikni i uzivaj!

Narodna,Zabavna i strana muzika

Join Uploading.com today!
Get up to $35 / 1000 downloads with FileSonic.com We pay for all countries!
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum Free Download » Dio Foruma za komentare » Komentari na Razne teme » Nemeš sprema pesmu o Marijani!
Nemeš sprema pesmu o Marijani!
BBDate: Friday, 08.07.2011, 20:36 | Message # 1
Generalissimo
Group: Administrators
Messages: 1232
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline


Nikola Nemešević nagovestio da će napisati pesmu o svojoj ljubavi sa Hrvaticom!



Ako je neko pomislio da je ljubavna priča Marijane Čvrljak i Nikole Nemeševića završena, prevario se. Tek što je Hrvatica plakala u tv emisiji i rekla da je Nemeš i dalje njena ljubav, oglasio se i on i to jednim romantičnim gestom. On je demantovao da je njegova majka uticala na odluku da ostavi Marijanu i najavio da piše pesmu koja će govoriti o onome što se dešavalo u kući "Velikog brata":



- Ne obazirem se na komentare da je na mene uticala moja majka. Jedino je moj razum presudio jer sam želeo da sve vidim svojim očima po izlasku, i tako je i bilo. Da je bilo po želji mojih roditelja, ja bih ovih dana držao diplomski koncert, ne bih ni ulazio u „Velikog brata" - rekao je Nemeš, i najavio pesmu koja će biti posvećena njegovoj romansi iz kuće:
- Spreman sam da zarad muzike zloupotrebim sećanja na svoje emocije koje su bile u kući na Košutnjaku i pretočim ih u note - istakao je Nemeš.

Ostavite vas komentar i glasajte. Hvala svima
 
Forum Free Download » Dio Foruma za komentare » Komentari na Razne teme » Nemeš sprema pesmu o Marijani!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Website builderuCoz